طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

روال کاری دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی

تماس با دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی

درخواست از طریق راه های ارتباطی با دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی مطرح می گردد

انجام مشاوره

پس از بررسی اولیه درخواست، ارائه نمونه کارها، جلسه مشاوره با حضور کارشناسان و مدیر دپارتمان برگزار می گردد، و روال انجام کار، پروسه زمانی و ... ترسیم و تعیین می گردد.

طراحی بسته بندی

فرایند طراحی با ارائه اسکیس و اتودهای اولیه، نمونه نرم افزاری ، کلکسیون رنگ، و ارائه ماکت و 3D در تعامل کامل با کارفرما و مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو انجام می گردد

ارائه پروژه و چاپ

پروژه طراحی به صورت فایل بازدر اختیار کارفرما قرار می گیرد و جهت ساخت قالب، کلیشه، سیلندر و ... به چاپخانه منتقل می گردد.

خدمات

انجام خدمات چاپ


عکاسی صنعتی


طراحی ساختار و گرافیک بسته بندی


تولید انواع موشن گرافی و تیزرهای تبلیغاتی


طراحی لوگو


طراحی لیبل


فعالیت های دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی
کلینیک بسته بندی مواد غذایی ایران

درباره ما

امروزه بسته بندی را به عنوان فروشنده خاموش معرفی میگردد و یک بسته بندی خوب علاوه بر حفاظت و تسهیل در حمل و نقل کالا باید جنبه های زیبایی و سهولت استفاده را همراه خود داشته باشد.کارشناسان و متخصصین دپارتمان طراحی و چاپ کلینیک بسته بندی مواد غذایی ایران با در نظر گرفتن بحث های زیبا شناسی ، روان شناسی مصرف کننده و بازار تلاش می کنند تا موثرترین طراحی بسته بندی را برای کالا با توجه به سلیقه و سبک زندگی مشتریان ایجاد کنند.

دراین دپارتمان همچنین به منظور ساخت یک بسته بندی با کیفیت ، خدمات چاپ بر روی انواع کاغذ ،کارتن ،پلاستیک و... صورت می پذیرد.