طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

طراحی و چاپ بسته بندی

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران

روال کاری طراحی و چاپ بسته بندی

تماس با دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی

درخواست از طریق راه های ارتباطی با دپارتمان طراحی و چاپ بسته بندی بسته بندی مطرح می گردد

انجام مشاوره

پس از بررسی اولیه درخواست، ارائه نمونه کارها، جلسه مشاوره با حضور کارشناسان و مدیر دپارتمان برگزار می گردد، و روال انجام کار، پروسه زمانی و ... ترسیم و تعیین می گردد.

طراحی بسته بندی

فرایند طراحی با ارائه اسکیس و اتودهای اولیه، نمونه نرم افزاری ، کلکسیون رنگ، و ارائه ماکت و 3D در تعامل کامل با کارفرما و مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو انجام می گردد

ارائه پروژه و چاپ

پروژه طراحی به صورت فایل بازدر اختیار کارفرما قرار می گیرد و جهت ساخت قالب، کلیشه، سیلندر و ... به چاپخانه منتقل می گردد.
خدمات

فروش تجهیزات بسته بندی میوه سبزی گل


فروش کیسه های نانو هوشمند بسته بندی


ارایه تکنیک های مدرن بسته بندی


فروش جاذب های اتیلن و...


فروش کارتن و جعبه های ویژه صادراتی


تیزرهای تبلیغاتی


کلینیک بسته بندی مواد غذایی ایران

درباره ما

امروزه بسته بندی را به عنوان فروشنده خاموش معرفی میگردد و یک بسته بندی خوب علاوه بر حفاظت و تسهیل در حمل و نقل کالا باید جنبه های زیبایی و سهولت استفاده را همراه خود داشته باشد.کارشناسان و متخصصین دپارتمان طراحی و چاپ کلینیک بسته بندی مواد غذایی ایران با در نظر گرفتن بحث های زیبا شناسی ، روان شناسی مصرف کننده و بازار تلاش می کنند تا موثرترین طراحی بسته بندی را برای کالا با توجه به سلیقه و سبک زندگی مشتریان ایجاد کنند.

دراین دپارتمان همچنین به منظور ساخت یک بسته بندی با کیفیت ، خدمات چاپ بر روی انواع کاغذ ،کارتن ،پلاستیک و... صورت می پذیرد.