چرا سایت فروشگاهی؟

با افزایش وب سایت های فروشگاهی و همچنین افزایش تمایل مشتریان به این سبک سفارش، وب سایت فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، انکار ناپذیر می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نحوی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی نماید. نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت. این امر در فروشگاه آنلاین هم صدق می کند. طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب انجام شود. چنین طراحی سایت حرفه ای نمی تواند تاثیر مثبتی در جهت جذب مشتریان فروشگاه آنلاین شما خواهد داشت.

ثبت سفارش سایت فروشگاهی

امکانات ارائه شده

-طراحی شیک و کاربر پسند -امکان مدیریت سفارش ها و پرداخت ها -امکان اتصال به برنامه چاپ خودکار سفارش - امکان اعمال تخفیفات و قرار دادن کد تخفیف برای مشتریان - ریسپانسیو و نمایش صحیح در موبایل، تبلت، لپ تاپ و مانیتور های بزرگ تر -پشتیبانی از قابلیت یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری -امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان -امکان درج واحد های پولی مختلف و مدیریت واحد های پولی -دسته بندی محصولات سبد خرید مشتریان - قابلیت اتصال به درگاه بانکی اشتراکی و اختصاصی -امکان ثبت دیدگاه -اطلاع رسانی از خرید مشتری از طریق ایمیل و یا درگاه -امکان امتیاز دهی به محصولاتامکان مقایسه محصولات با محصولات مشابه -حساب و کیف پول مجازی -امکان درج لیست علاقه مندی ها -پنل مدیریت حساب و کارت های های بانکی -نتخاب و افزودن روش های خرید و ارسال

ثبت سفارش سایت فروشگاهی

خدمات سئو، تبلیغات و افزایش بازدید کنندگان

رتبه اول گوگل متعلق به شماست! بهینه سایت موجب پیشرفت جایگاه شما در موتور های جست و جو می شود و از آن جایی که دست رسی کاربران سطح اینترنت به شما تنها از طریق موتو های جستجو میسر است، میزان بازدید و ورودی وبسایت شما افزایش می یابد. زمانی که شما با نام کسب و کارتتان در رتبه اول گوگل باشید مشتریان و یا اصطلاحا بازار هدف شما در سریع ترین زمان و به عنوان اولین نفر شما را پیدا کرده و در صورت مناسب بودن محصولات یا خدمات شما، اقدام به ارتباط گیری می کنند.

ثبت سفارش سایت فروشگاهی