English / Persian
امروز شنبه 26 اسفند 1396
رونمایی از اولین استارتاپ ملی صنعت غذا در هفته دولت توسط استاندار خراسان رضوی
شهرک فناوری
گروه کارخانجات پارت لاستیک
دپارتمان طراحی گرافیک کلینیک بسته بندیکانال تلگرام کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایرانافزایش ماندگاری محصولات غذایی - فیلم های پلاستیکی چندلایهفودصنعت

آمار بازدیدکنندگان

در دومین روز برگزاری  هجدهمین نمایشگاه صنعت غذای مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی از اولین استارتاپ صنعت غذا رونمایی گردید.

 

در این جلسه که با حضور تعدادی از مقامات استانی ، اساتید دانشگاه و صنعت گران صورت پذیرفت با حضور جناب رشیدیان استاندار محترم خراسان رضوی رونمایی از سایت فود صنعت صورت پذیرفت.

 

در این جلسه ابتدا معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های خراسان رضوی به اهداف این سامانه پرداختند ، علی خواه با اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای ارتباط هست و تلاش بر آن است که با این سامانه یک واحد تولیدی غذایی در دور ترین نقاط کشور  از بهترین و بروزترین امکانات استفاده نماید تا محصول با کیفیت تر و قابل رقابتر تولید نماید، وی اضافه کرد فود صنعت یک  نمایشگاه و فروشگاه انلاین می باشد که خدمات خود را حتی به فراتر از مرزها می تواند ارسال نماید و در کنار این سایت مشاورین کلینیک صنعت به کارفرما کمک می کنند در بین انبوهی از ماشین آلات ، مواد اولیه و... مناسب ترین کالای مورد نظر خود را از محصولات داخلی بخرند تا صنایع تبدیلی و تکمیلی پویاتری را داشته باشیم.

سپس در این جلسه جناب رشیدیان استاندار محترم استان خراسان رضوی با قدردانی از زحمات کشیده شده توسط شرکت شهرک ها و بخش خصوصی جهت ایجاد این سامانه اشاره کردند که روستاهای ما امروز باید تبدیل به خط  مقدم صنایع تبدیلی و بسته بندی شود و اشتغال زایی همراه با ارزش افزوده بیشتر را برای این مناطق ایجاد کنیم .

ایشان اضافه کردند وجود یک نماشگاه و فروشگاه انلاین تخصصی در کنار مشاورین کلینیکی یک قدم بزرگ برای سهولت کسب کار خواهد بود و به کارفرما این امکان را می دهد تا محصولات غذایی با کیفیتی را تولید نماید .

 رشیدیان همچنین اشاره کرد هم اکنون در دورترین نقاط استان و کشور خدمات اینترنتی وجود دارد و همه می توانند با استفاده از این سامانه  یک کسب و کار برای خود با کمترین هزینه  ایجاد نمایند.

فود صنعت یک نمایشگاه و فروشگاه انلاین صنعت غذا با هدف ارائه خدمات به واحد های تولیدی غذایی و بسته بندی  در کشور می باشد که دارای خدمات شامل : ماشین الات صنعت غذا و بسته بندی، مواد اولیه و افزودنی های غذایی ، لوازم و تجهیزات ازمایشگاهی ، کتب و مقالات علمی صنعت غذا و... می باشد .

 

در این سامانه هم اکنون بالغ بر  4000 ماشین آلات ، افزودنی ها و...از بیش از 350 شرکت  سازنده و  تولیدکننده داخلی و خارجی را دارا می باشد که به مخاطب اجازه مقایسه ، بررسی، مشاهده نظرات و خرید انلاین را می دهد.

 

فود صنعت با دامنه WWW.FOODSANAT.COM  از شنبه 2/6/96 در دسترس مخاطبین در سراسر کشور می باشد و  تلاش دارد کالاهای ایرانی را علاوه بر ارسال سریع نسبت به تضمین کیفیت مراقبت نماید .

 

این سامانه بزودی دفاتر خود را کشورهای افغانستان و عراق دایر می نماید و اماده ارائه خدمات می شود .


جستجوی پیشرفته

کتب و مقالات علمی
صنایع بسته بندی و غذایی

خبرنامه: ثبت ایمیل

فرش پلاس( بسته بندی میوه و سبزی)