English / Persian
امروز پنج شنبه 2 آذر 1396
طراحی بسته‌بندی قهوه متناسب با فرهنگ منطقه کشت
شهرک فناوری
گروه کارخانجات پارت لاستیک
دپارتمان طراحی گرافیک کلینیک بسته بندیکانال تلگرام کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایرانافزایش ماندگاری محصولات غذایی - فیلم های پلاستیکی چندلایهفودصنعت

آمار بازدیدکنندگان

کلینیک بسته بندی مواد غذایی ایران -استودیوی طراحی Artemov Artel یک بسته‌بندی هدیه ویژه با تصاویر سرزنده‌ای برای قهوه‌های Paradise Gourmet Club طراحی کرده است که ارتباط نزدیکی با فرهنگ منطقه کشت هر نوع قهوه دارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، استودیوی طراحی Artemov Artel یک بسته‌بندی هدیه ویژه برای قهوه‌های Paradise Gourmet Club طراحی کرده است. این شرکت برای این قهوه‌ها که بسیار گرانتر از قهوه سنتی بوده و خیلی برای مصرف‌کنندگان شناخته شده نیستند، بسته‌بندی‌ای می‌خواست که خاص‌بودن و امتیاز ویژه این سری هدیه دارای جعبه را نشان دهد.

بسته‌بندی قهوه

هر نوع قهوه این مجموعه تنها در مناطق خاصی تولید شده و یک طعم متفاوت و خاص دارد. ویژگی‌های رمزآلود Tiki(هاوائی)، Barong (اندونزی)، La Tolita Culture (اکوادور)، Taino (جامائیکا)، Mahakala (نپال)، Furisiya (یمن) ما را بر آن داشتنند که تصاویر سرزنده‌ای را طراحی کنیم که ارتباط نزدیکی با فرهنگ منطقه کشت هر نوع قهوه داشته باشند.

بسته‌بندی قهوه

ترکیبی از گرافیک‌ها، شکل بسته‌بندی (استوانه‌ای) و ویژگی‌های فنی (حک‌کردن، کاغذ گرافیکی) تصویر یک محصول ممتاز را ایجاد می‌کند.

بسته‌بندی قهوه

بسته‌بندی Paradise Gourmet مثل یک جعبه جواهرات است. جعبه هدیه چوبی زیرفونی ساده و روستایی به نظر می‌رسد اما هنگامی‌که باز می‌شود قسمت‌های مجزای داخل آن به خوبی با گرافیک‌های طلایی و نقره‌ای درخشان روی استوانه‌هایی که با کاغذ مشکی مات پوشانده شده‌اند، تناسب دارند.جستجوی پیشرفته

کتب و مقالات علمی
صنایع بسته بندی و غذایی

خبرنامه: ثبت ایمیل

فرش پلاس( بسته بندی میوه و سبزی)