English / Persian
امروز جمعه 24 آذر 1396
پنج توصیه برای بسته‌بندی کارآمد آبمیوه
شهرک فناوری
گروه کارخانجات پارت لاستیک
دپارتمان طراحی گرافیک کلینیک بسته بندیکانال تلگرام کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایرانافزایش ماندگاری محصولات غذایی - فیلم های پلاستیکی چندلایهفودصنعت

آمار بازدیدکنندگان

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران - نوش انلاین -ولی الله داوود آبادی فعال صنعت نوشیدنی و دبیر انجمن آبمیوه و کنسانتره ایران درباره بسته بندی آبمیوه توصیه‌ها و نکات جالبی دارد:

۱- بسته‌بندي نقش اصلي را در حفظ كيفيت و سلامت آب‌ميوه داشته و بايد به گونه‌اي باشد كه در مراحل انبار، حمل به فروشگاه‌هاي سطح شهر و در فروشگاه‌ها و در گرما و حرارت، آسيبي به كيفيت آن وارد نشود.

۲- در فروشگاه‌ها اولين برخورد خريدار با هر كالايي، با بسته‌بندي آن است. در صنعت آبميوه نيز هر چه بسته بندي آبمیوه زيبا، شكيل، جذاب و با فرهنگ خريدار سازگارتر باشد، جلب توجه بيشتري خواهد كرد.

۳- در صنعت آبمیوه،  خريدار ابتدا با توجه به نوع بسته‌بندي، آب‌ميوه مورد نظر را انتخاب كرده و پس از مصرف در صورت رضايت باز نيز همان را خريده يا در صورت عدم رضايت، آب‌ميوه ديگري را باز براساس نوع بسته‌بندي آن انتخاب مي‌كند.

۴- در صنعت آبمیوه در صورتي كه بسته‌بندي مناسب و استاندارد نباشد، بلافاصله رشد باكتري‌ها در آب‌ميوه شروع شده و ديگر قابل استفاده نخواهد بود.

۵- در بخش صادرات نيز بسته‌بندي آب‌ميوه اهميت زيادي دارد و بايد با توجه به فرهنگ و سلايق مردم كشور خريدار باشد. ‌در واقع بسته‌بندي كالاهاي صادراتي حكم سفير فرهنگي را داشته و توليدكنندگان بايد آداب و رسوم مردم آن كشور را شناخته و بر اساس آن بسته بندي، طرح و رنگ كالاي خود را انتخاب كنند.


جستجوی پیشرفته

کتب و مقالات علمی
صنایع بسته بندی و غذایی

خبرنامه: ثبت ایمیل

فرش پلاس( بسته بندی میوه و سبزی)